16. 6. 2024

Podnikanie z domu

Chystáte sa podnikať z domu, ale nechcete, aby vaše sídlo firmy bola vaša domáca adresa? Máme pre vás riešenie. Vytvorte si virtuálne sídlo, je to veľmi jednoduché. V dnešnej dobe, mnoho ľudí rozbieha podnikanie z domu. Či už sa rozhodnete podnikať v oblasti IT, ekonómie, alebo umeleckej činnosti, či inej zaujímavej oblasti, častokrát nepotrebujete nejaké špeciálne miesto alebo kanceláriu na vaše podnikanie, pretože sa táto práca dá robiť aj z domu. Prípadne ak vykonávate svoju prácu viac menej v teréne a interiér potrebujete len na krátko, taktiež vám nie je potrebná kancelária, a stačí vám váš pracovný stôl u vás doma.

peniaze

Podnikanie z domu má viacero výhod, ale ako všetko aj nejaké tie nevýhody. Veľkou výhodou takéhoto podnikania sú nižšie náklady na prevádzku. Nemusíte platiť drahé mesačné nájomné za kanceláriu, sklad, výrobňu a podobne, ktoré sa v súčastnosti šplhajú do obrovskej výšky. Nemusíte stáť v kolónach pri cestovaní do a z kancelárie. Čo vám pri dopravných špičkách ušetrí množstvo času. Môžete si rozvrhnúť svoj čas jednoduchšie, pretože do vášho počítača to nemáte ďaleko. Nevýhodou však je, že pri zakladaní vašej firmy budete musieť použiť ako sídlo firmy vašu domácu adresu, ak nie ste majiteľom inej nehnuteľnosti, ktorá by vám mohla poslúžiť na tento účel.

podnikanie

To môže byť niekedy veľmi nepraktické. Do vašej schránky, bude chodiť priveľa pošty, nechcete, aby vaše okolie vedelo, že podnikáte a pod. Firma 41business.com má preto pre vás jednoduché riešenie. Môžete si u nás prenajať virtuálne sídlo. Máme niekoľko adries virtuálneho sídla v Bratislave, ale aj v iných mestách. Mesačne je to len niekoľko euro a máte postarané o problém, na ktorej adrese založiť vašu firmu. Všetko je právne ošetrené a vaše sídlo spoločnosti bude riadne označené v prípade akejkoľvek kontroly. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.