16. 6. 2024

hra so zmyslami

Spôsob, akým sú vykonávané erotické masáže https://www.tantradiamond.sk/, je rozdielny od iných masáží. Práve priebeh týchto masáží je to, čo z nich robí skutočný euforický zážitok, na ktorom si vytvoríte silnú závislosť. Hlavným kľúčom k úspechu a obľúbenosti týchto erotických masáží je predovšetkým to, že na rozdiel od iných klasických masáží, ktoré poznáme z bežného života, nemajú presne stanovený, nalinkovaný, zadaný program, ktorého sa majú masérky a maséri držať. O týchto masážach sa dá povedať, že sú kvázi veľmi spontánne, pretože každá masérka má svoj svojský a unikátny štýl a techniku masírovania.

žena

Práve vďaka tomu nebude erotická masáž nikdy rovnaká, i keď bude pochádzať od rovnakej masérky. Erotické masáže sú nevyspytateľné hry so zmyslami, počas ktorých sa klient prenáša do akejsi inej sféry uvažovania a existencie. Nikdy nebudete natoľko blízko svojmu astrálnemu telu, nikdy natoľko nepocítite prúdenie svojej sexuálnej energie a nikdy nebudete mať takú skvelú možnosť precítenia vlastného tela a myšlienok ako pri erotických tantrických masážach. Sú unikátnym spôsobom meditácie, ktorú poznali už naši veľmi dávni predkovia a ktoré s obľubou praktizovali.

žena

Samotné tantrické učenie je omnoho komplikovanejšie a s hlbšími filozofickými myšlienkami a podstatou, akoby sa na prvý pohľad mohlo javiť. Je to prepletené, zložité učenie, ktoré bolo kedysi prioritou len pre,,bohom vyvolených ľudí´´, ktorých v tých dávnych časoch predstavovali indickí mnísi. Tí však celí umenie, učenie a smer tantrizmu držali v tajnosti. Dnes je toto umenie prístupné širokej verejnosti, avšak paradoxom je, že namiesto toho, aby sa o ňom ľudia chceli dozvedieť viac, teraz, keď ho majú na dosah ruky, tak od neho bočia a kladú ho na druhú koľaj. To majú za následok nepravdivé správy šírené o tomto učení, pričom ľudí odradzuje samotný priebeh masáží.