16. 6. 2024

Máte radi masáž? Vyskúšajte niečo nové

Ak ste milovníkmi masáži rôzneho druhu a radi si užívate pôžitok s toho, ako sa niekto stará iba o Vás, určite vyskúšajte tento druh masáže. Masáž prináša so sebou nesporné zdravotné benefity. Okrem odbúrania stresu a posilnenia zdravia nám môže priniesť ďaleko viac. Ak ste teda milovníkom príjemných masáží, určite vyskúšajte tantra masáž. Skrýva v sebe mnoho pozitív a prináša stav dokonalého uvoľnenia so silným zážitkom. Je jednou z populárnejších a vyhľadávaných masáží. Je vhodná pre mužov aj ženy. Spája v sebe silné prínosné účinky na zdravie, vďaka fyzickému pôsobeniu na telo.

Tak uvoľňujúca, tak iskrivá a zvodná - taká môže byť tantra

Úžasné uvoľnenie mysle, ktoré by sme označili ako lahodné a povznášajúce. A šteklivé, pretože nesú istý sexuálny náboj, pretekajúci pôžitkom a zmyselným vzrušením. Cieľom tantra masáže je spojenie fyzickej a duchovnej stimulácie, ktorá je veľmi intímna. Jej korene siahajú do východnej filozofie a dnes si našli svojich zástancov po celom svete. Tí si tieto zmyselné zážitky užívajú s veľkým potešením. Či už muži alebo ženy. Je trochu iným druhom masáže, nakoľko cielene nerieši bolestivé stavy ale zameriava sa na uvoľnenie na všetkých úrovniach – telo, myseľ aj duch. Nie je ničím výnimočným ak sa počas masáže dostaví aj sexuálne uspokojenie.

užívajte si jemné dotyky

Tantra masáž pomáha budovať hlbšiu intimitu, zvyšovať sexuálnu energiu a zvyšovať sexuálnu výdrž. Takéto povedzme bonusové benefity nemá žiadna iná masáž. Počas nej je v hlavnej úlohe celé telo. Od masáže hlavy a chrbta cez masáž rúk a chodidiel až po masáž intímnych partií a prostaty. Zvládnutie tantra masáže je umením, ktoré zahrňuje viaceré techniky a typy masáže. Nechajte sa preto rozmaznávať a vyskúšajte jej účinky na vlastnej koži. Jemné a plynulé pohyby podporujúce prúdenie energie celým telom sú príjemné a stimulujúce. Aká forma masáže bude tou najlepšou? Tradičná, zmyselná či tá erotická? Vyskúšajte všetky.