16. 6. 2024
Nezařazené

Manipulácia s tekutinami

Plánujete manipulovať s tekutinami ako napríklad dažďová voda, pitná voda, pohonné hmoty či chemikálie? Ako ich bezpečne prepraviť? Pri preprave tekutín rôzneho charakteru sa najviac osvedčil práve IBC kontajner. Je vhodný na uskladnenie aj na prepravu veľkého množstva tekutín rôzneho charakteru. IBC kontajner Schoellerallibert je osvedčeným prostriedkom na ochranu a prepravu pohonných hmôt – benzínu a nafty. Vďaka svojej odolnosti a pevnej konštrukcii je schopný svoj obsah ochrániť aj počas cesty. Túto možnosť prepravy pohonných hmôt používajú najmä stredné a menšie firmy, často za účelom šetrenia palivových látok a teda aj nákladov. Pohonné hmoty sú bezpečne uchované vnútri a tekutina zvonku sa zasa nedostane dnu – napríklad dážď. Tým pádom ibc kontajner ochráni pohonné látky pred znehodnotením. Nakoľko jeho tvar je kockový.

Ktorá nádoba je vhodná na prepravu tekutín

Skladovateľnosť a efektivita využitia priestoru je značná. Kovová konštrukcia zabezpečuje pevnosť a odolnosť kontajnera aj časom. Vytvára akúsi ochrannú kostru, ktorá obkolesuje samotnú nádobu. Nádoba je vyrobená z tvrdeného plastu a opatrená vrchným vekom na pohodlné a jednoduché naplnenie nádrže. Veko je šróbovateľné, máte teda istotu, že svoj obsah nádoba udrží a bezpečne prepraví či uskladní. Vedeli ste ale že sú aj firmy, ktoré okrem výroby týchto odolných kontajnerov myslia na ekológiu?

myslite pokrokovo - teda ekonomicky ale aj ekologicky

Je totiž dôležitým aspektom dneška a hlavne zajtrajška. To si uvedomujú aj vo firme schoellerallibert.com. Koncept ibc kontajnerov, ktorý reprezentujú je preto ekologický a ekonomický. Využiteľný pre široké spektrum kvapalín. Ich ibc kontajnery môžete skladovať dokonca o stohu v počte štyroch kusov. Ponuka je pestrá a dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Rôzne veľkosti zaručia plnú kompatibilitu s potrebami klientov a ich priestorovými možnosťami. Kvalitný materiál z ktorého sú kontajneri vyrobené, ich predurčuje nielen na státie v skladových priestoroch ale aj na život vonku bez rýchleho opotrebenia materiálu. V skladovaní tekutín sú proste na špici rebríčku s najvyššou hranicou použiteľnosti a spokojnosti pre zákazníkov.