16. 6. 2024

Ochráňte zásielky, ktoré posielate

Predávate veci, ktoré vám zbytočne stoja v skrini a zaberajú miesto? Väčšinou ide o oblečenie, no určite sa nájdu aj veci, ktoré by sa mohli ľahko poškodiť, ako sú napríklad sošky a podobne. Vtedy určite rozmýšľate do čoho ich zabaliť tak, aby sa ku kupcovi dostal balík v poriadku. Pokiaľ doma nemáte krabice a bublinkovú fóliu, určite si zaobstarajte bublinkové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk, ktoré sú v tomto prípade určite tou najlepšou voľbou. Keďže je obálka vnútri vyplnená bublinkovou fóliou, nemusíte rozmýšľať, do čoho daný tovar obaliť. Môžete v nich odoslať rôzne veci, aj napríklad knihy a dokumenty.

Holografická bublinková obálka

Vďaka týmto obálkam sa tieto veci nepoškodia a vy môžete byť spokojný s tým, že všetko príde v poriadku. Tieto obálky zoženiete kdekoľvek, no na tejto stránke si viete vybrať z pestrého výberu farieb a veľkostí. Ceny sú tu naozaj skvelé a pri väčšom odbere vás budú stáť menej. Pokiaľ plánujete predať alebo len odoslať viac vecí v blízkej dobe, určite bude dobré si zakúpiť väčšie množstvo na jeden krát. Nemusíte potom rozmýšľať, čo je otvorené a hneď utekať obálku kupovať. Nezaberú vám v domácnosti veľa miesta a tak ich pokojne môžete mať uložené v poličke.

Farebné bublinkové obálky

Skúste oživiť svoj balík a kúpte si farebnú obálku. Určite to poteší aj kupujúceho, pretože mu hneď vyčarujete úsmev na tvári. Biela obálka je taká klasická a preto sa ľudia nejak netešia na otváranie balíka. Pri farebných to ale bude určite inak. Dokonca si môžete objednať aj holografické obálky a tak bude váš balík vyzerať jedinečne. Pri lepení nepotrebujete žiadne lepidlo, pretože je na nich pridaný lepiaci pásik, ktorý sa len tak ľahko neodlepí. Tieto obálky vám preto ušetria prácu nielen s balením, ale aj s lepením. Odosielanie balíkov vás teraz bude stáť omnoho menej úsilia a peňazí, čo je určite výhoda.