17. 7. 2024

Doprajte si erotické služby tak trochu inak

K erotickým službám patrí aj bozkávanie – už v dávnych dobách platilo nepísané pravidlo, že erotické služby sú poskytované každému záujemcovi o klasický, orálny či análny sex, ale iba s pripomienkou, že tieto praktiky nebudú zahŕňať bozkávanie na ústa. Môže sa to zdať prinajmenšom zvláštne, ale pohlavný styk nie je pre ženy tak zásadný, čo sa týka intimity, ako bozkávanie. Bozky na ústa totiž vyjadrujú tú najvyššiu náklonnosť a nie každý ich dopraje niekomu za odplatu.

tanec na tyči

Výmena slín – so značnou intimitou sa spája aj výmena slín, sliny sú telesnou tekutinou, ktorá má priamy vplyv na zmyslové vnemy – čuch a chuť, a tieto zmysly sú tiež v erotike a sexe zásadné pre prežívanie rozkoše, preto je bozkávanie na ústa s výmenou slín veľmi vzrušujúce a môže priniesť aj slastný orgazmus. Ak vám teda dievča dopraje bozkávanie na ústa, vážte si to a využite pre svoje maximálne uspokojenie. Niektoré ženy to tiež veľmi vzrušuje a potom môže byť zážitok z vášho aktu veľmi pekný.

dievčenský striptíz

Pachová záležitosť – drvivú väčšinu mužov vzrušujú ženské pachy, orientujú sa podľa toho vo vhodnosti partnerky z hľadiska odlišnej DNA. Ak je pre mužov žena pachovo príťažlivá, je predpoklad, že by sa im narodili zdravé deti. Toto máme v sebe zakódované v génoch, preto sa nemožno diviť mužom, ktorí v rámci sexu alebo samotnej predohry oňuchávajú ženám podpazušie, vagínu či chodidlá, alebo použitú spodnú bielizeň a pančuchy, je to úplne prirodzené a počíta sa s tým aj v rámci erotických služieb.

Striptíz – k erotickým službám patrí aj striptíz. Ten niekedy dokáže nabudiť erotické vzrušenie a klient si potom objedná ďalšiu službu, hoci to napríklad nemal pôvodne v pláne. Striptíz sa väčšinou objednáva pre nejaké spoločenské udalosti, napríklad pre oslavy narodenín, zakončenie vysokoškolského štúdia a pod. Striptérka tiež môže predvádzať vzrušujúce predstavenie s nevšedným kostýmom.